i


V červenci a srpnu nabízíme týdenní pobyty:

Aktuální volné termíny:

13.7. - 20.7.

27.7. - 3.8.

3.8. - 10.8.

17.8. - 24.8.

24.8. - 31.8.


Ubytování Adršpach

Navštivte komplex Adršpašsko-Teplických skal,

Starosta Adršpach

národní přírodní rezervaci a nechte se ohromit nejvyššími skalními věžemi v České republice. Zdolání turistických okruhů ve vás zanechá nesčetné množství zážitků. Za zmínku stojí túra Vlčí roklí, kde nejenže zdoláte řadu převýšení v podobě skalních a dřevěných schodišť, spatříte zde jedinečnou vegetaci a významná rašeliniště. Po cestě se můžete osvěžit vodou vyvěrající ze Stříbrného pramene.

To není ovšem vše...

Klášter Broumov

Adršpašsko-Teplické skály nejsou jedinou přírodní skalní rezervací v okolí. V těsné blízkosti se nachází stolová hora Ostaš se dvěma turistickými okruhy a Broumovské stěny, které oddělují Broumovskou a Polickou kotlinu. A pokud nechcete trávit každý den Vaší dovolené ve skalních bludištích, můžete naštívít rozsáhlý Broumovský klášter se zahradami či muzeum Merkuru v Polici nad Metují.

Zvolte ubytování ve výchozím bodě Výchozí bod Ostaš

Existuje takové ubytování, které se nachází v centru zde popsaných tipů na Vaše výlety a zároveň je daleko od civilizace? Ano, je to kemp na stolové hoře Ostaš, který nabízí ubytování v perfektně zařízených chatkách až pro 6 osob. Ubytujte se u nás a užijte si výletování na dosah ruky.

Ubytování Adršpach